OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: 337 Inc

337 Inc

Wonderland Online

Wonderland Online, 337 Inc tarafından yayınlanan ve tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Qisha, Pojun ve Tanlang 3 tane imparatorun dünyaya vermek istedikleri zararı konu alıyor. Bu oyunda siz de güçlü bir savaşçı olarak onlara ... Devamını Oku »

OPiece

OPiece, 337 Inc tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı korsan oyunudur. Karakterinizle beraber hazineye ulaşmak için denizlere açılıyorsunuz. Karşınıza çıkan korsanlarla mücadele ediyorsunuz. Oyunda ilerde geminizin ekibini kurabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. 6 farklı karakter olan Savaşçı, müzisyen, ... Devamını Oku »

Sezar Online

Sezar Online, yayıncılığını 337 Inc’nin üstlendiği tarayıcı tabanlı bir savaş/strateji oyunudur. Küçük bir konsülün rolünü aldığınız Sezar Online’da elinizde bulunan kaynakları doğru bir şekilde kullanmalısınız. Diğer oyuncularla ortak bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda başka bir oyuncunun ... Devamını Oku »

Immortal King

Immortal King, yayıncılığını Immortal King’in üstlendiği ücretsiz tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. Immortal King’e kahramanınızla birlikte verilen görevleri yerine getirerek krallık kurmaya çalışıyorsunuz. Tapınaklarınız şehir seviyenizi temsil eder o nedenle normal binalarınız tapınaklardan yüksek olmamalıdır. Şehrinizde ... Devamını Oku »

Car Bounty Online

Car Bounty Online, yayıncılığını 337 Inc’in üstlendiği bir tarayıcı oyunudur. Car Bounty Online’ karakterinizi oluşturarak başlıyorsunuz ve şirketinizin sektörünü belirliyorsunuz. Seçebileceğiniz sektörler; Hizmet, elektronik, perakende, yeme&içme ve eğlence sektörüdür. Sektörünüz adı altında mağazalar açabilir ve ... Devamını Oku »