OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: 337 Inc

337 Inc

Wonderland Online

wonderland

Wonderland Online, 337 Inc tarafından yayınlanan ve tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Qisha, Pojun ve Tanlang 3 tane imparatorun dünyaya vermek istedikleri zararı konu alıyor. Bu oyunda siz de güçlü bir savaşçı olarak onlara ... Devamını Oku »

OPiece

opiece

OPiece, 337 Inc tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı korsan oyunudur. Karakterinizle beraber hazineye ulaşmak için denizlere açılıyorsunuz. Karşınıza çıkan korsanlarla mücadele ediyorsunuz. Oyunda ilerde geminizin ekibini kurabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. 6 farklı karakter olan Savaşçı, müzisyen, ... Devamını Oku »

Sezar Online

sezar-tarayici-oyunu

Sezar Online, yayıncılığını 337 Inc’nin üstlendiği tarayıcı tabanlı bir savaş/strateji oyunudur. Küçük bir konsülün rolünü aldığınız Sezar Online’da elinizde bulunan kaynakları doğru bir şekilde kullanmalısınız. Diğer oyuncularla ortak bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda başka bir oyuncunun ... Devamını Oku »

Immortal King

immortal-king-ik

Immortal King, yayıncılığını Immortal King’in üstlendiği ücretsiz tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. Immortal King’e kahramanınızla birlikte verilen görevleri yerine getirerek krallık kurmaya çalışıyorsunuz. Tapınaklarınız şehir seviyenizi temsil eder o nedenle normal binalarınız tapınaklardan yüksek olmamalıdır. Şehrinizde ... Devamını Oku »

Car Bounty Online

car-bounty-online

Car Bounty Online, yayıncılığını 337 Inc’in üstlendiği bir tarayıcı oyunudur. Car Bounty Online’ karakterinizi oluşturarak başlıyorsunuz ve şirketinizin sektörünü belirliyorsunuz. Seçebileceğiniz sektörler; Hizmet, elektronik, perakende, yeme&içme ve eğlence sektörüdür. Sektörünüz adı altında mağazalar açabilir ve ... Devamını Oku »