OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Alaplaya

Alaplaya

Florensia Online

Florensia Online, Alaplaya tarafından yayınlanan ücretsiz bir MMORPG oyunudur. 12 farklı meslek grubundan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz ve 5 farklı gemiden birini tercih edebiliyorsunuz. Florensia Online’da yapmanız gereken kendi geminizi inşa etmek ve seviyenizi yükseltmektir. ... Devamını Oku »

Skylancer Battle for Horizon

Skylancer Battle for Horizon, Alaplaya tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir Browser oyunudur. Bir gezegenin komutanı olarak adım attığınız Skylancer Battle for Horizon’da gizemli hazinelrin bulunduğu Ay’ı fethetmeye çalışıyorsunuz. Empire, Alliance, Renegade ırkından birine dahil olarak ... Devamını Oku »

DC Universe Online

DC Universe Online, SOE (Sony Online Entertainment) tarafından geliştirilen 3 boyutlu MMORPG oyunudur. DC Universe Online’a başlamadan önce size verilen Avrupa ve Amerika sunucularından birini seçmeniz gerekiyor. Oyunda yakından tanıdığınız Batman, Superman gibi kahramanlar da ... Devamını Oku »

Maestia Online

Maestia Online, Alaplaya tarafından yayınlanan savaş/strateji bir MMORPG oyunudur. Maestia Online’da Superion Muhafızları ve Tapınak Şovalyeleri adında iki farklı ırk bulunuyor. Aynı zamanda (savaşçı,korucu,rahip,büyücü) gibi dört tane sınıf bulunmaktadır.Gelişmiş PvP sistemi, kalitelİ grafikleri ve zindanları ... Devamını Oku »

Audition Season 3

Audition Season 3 yayıncılığını Alaplaya’nın üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Audition Season 3’e bir dansçı olarak adım atıyorsunuz. Size verilen avatar ile dans edebilir ve yarışmalara katılabilirsiniz. Avatarınızı birbirinden şık eşyalarla donatabilir fan kurabilirsin. Birbirinden farklı ... Devamını Oku »

S4 League Cyborgs

S4 League Cyborgs, Alaplaya tarafından yayınlanan bir MMOTPS oyunudur. S4 League Cyborgs’te herkesin çok sevdiği futbol ile karşılaştırabilecek kadar “Touch Down Mode” modu sayesinde kıyasıya mücadelelere katılabilir 12 oyuncuyu yenebilirsin. Birden çok oyun modu sayesinde ... Devamını Oku »

PlanetSide 2

PlanetSide 2, yayıncılığını ProSiebenSat.1’in yaptığı ve Sony Online Entertainment tarafından da Forgelight oyun motoru ile geliştirilen bilim kurgu temalı bir MMOFPS oyunudur. 3 farklı imparatorluğun Auraxis kıtalarındaki mücadelesini konu alan PlanetSide 2‘de ilerleyen zamanlarda dövüş ... Devamını Oku »

L.A.W Living After War

L.A.W yani Living After War, yayıncılığını Nitrozen’in yaptığı bir MMOFPS oyunudur. Profesyonel kadrosu sayesinde daha piyasaya çıkmadan adından çokça söz ettirmeyi başardı. L.A.W Living After War, PvP oyun modu ile oyuncuya karşı oyuncu savaşlarını oynamanızı ... Devamını Oku »