OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Anime

Anİme

Lost Saga

Lost Saga

Türkçe dil desteğiyle yayına başlayan Lost Saga onlarca farklı savaşçı seçeneğiyle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Lost Saga da kılıçlarınızla rakibinizi doğrayabilir veya silahlarınızla düşmanlarınızı delik deşik edebilirsiniz. Devamını Oku »

Wonderland Online

Wonderland Online, 337 Inc tarafından yayınlanan ve tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Qisha, Pojun ve Tanlang 3 tane imparatorun dünyaya vermek istedikleri zararı konu alıyor. Bu oyunda siz de güçlü bir savaşçı olarak onlara ... Devamını Oku »

OPiece

OPiece, 337 Inc tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı korsan oyunudur. Karakterinizle beraber hazineye ulaşmak için denizlere açılıyorsunuz. Karşınıza çıkan korsanlarla mücadele ediyorsunuz. Oyunda ilerde geminizin ekibini kurabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. 6 farklı karakter olan Savaşçı, müzisyen, ... Devamını Oku »

NosTaLe

NosTaLe, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği heyecanlı bir MMORPG oyunudur. Bir maceracı olarak adım attığınız Nostale’de gelişmiş bir pet sistemine sahip ve bu sayede etrafınızdaki mobları evcilleştirerek pet olarak kullanmanız mümkün. Oyunda 15. seviyeye geldiğinizde tercih etmeniz ... Devamını Oku »

Rusty Hearts Reborn

Rusty Hearts Reborn ,Stairway Games tarafından geliştirilen ve Perfect World tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. PvP sistemi ile dikkat çeken Rusty Hearts Reborn’da yapmanız gereken zindanlardaki yaratıkları öldürmek. Öldürdüğünüz yaratıklar sayesinde seviye atlayabiliyorsunuz ve karakterinizi ... Devamını Oku »

Knight Age

Knight Age, Joymax tarafından yayınlanan ve Sesisoft tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. 4 farklı karakterin bulunduğu Knight Age’de gelişmiş bir binek sitemi bulunuyor. Bu binek sisteminde oyuncular bineklerini besleyip savaşlar için yetiştirebiliyor. Aynı zamanda yetiştirdiğiniz ... Devamını Oku »

Florensia Online

Florensia Online, Alaplaya tarafından yayınlanan ücretsiz bir MMORPG oyunudur. 12 farklı meslek grubundan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz ve 5 farklı gemiden birini tercih edebiliyorsunuz. Florensia Online’da yapmanız gereken kendi geminizi inşa etmek ve seviyenizi yükseltmektir. ... Devamını Oku »

4Story

4Story, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği gizemli bir MMORPG oyunudur. Derion ve Valorian adında iki krallığın mücadelesini konu alan 4Story’de geçmişte kalmış efsaneleri gün yüzüne çıkarmak için mücadelenizi ortaya koyabilirsiniz. Tek başınıza vereceğiniz bu mücadelede öncelikle iki ... Devamını Oku »

Kehanet Online

Kehanet Online Joy Game tarafından yayınlanan anime tarzında bir MMORPG oyunudur. Sihirli Anahtarlar İnsan, Luluanta, Vata, Naiti ve Delfis olmak üzere 5 farklı ırk ve bu ırklara ait 32 farklı sınıfın bulunduğu Kehanet Online’da zindnları, ... Devamını Oku »

Eden Eternal

Eden Eternal, X-Legend tarafıdan geliştirilen Aeria Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu fantastik bir MMORPG oyunudur. 5 farklı ırkın ve 17 tane sınıfın bulunduğu Eden Eternal’da size sunulan iki daldan birine dahil olarak oyuna başlıyorsunuz. Diğer ... Devamını Oku »

Flyff

Flyff, Gala Lab tarafından geliştirilen ve gPotato tarafından yayınlanan anime çizimlere sahip bir MMORPG oyunudur. 4 mevsimi bir arada yaşayıp hissedebileceğiniz Flyff’te 5 farklı sınıf bulunuyor ve seviyeler yükseldikçe sınıflarda değişim yapabiliyorsunuz. Oyunda bir büyücü ... Devamını Oku »