OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: CryEngine

CryEngİne

AION Online

AION Online, NCsoft tarafından CryEngine oyun motoru ile geliştirilen bir MMORPG oyunudur. 4 farklı sınıfın yer aldığı AION Online’da gelişmiş bir karakter yapılandırma sistemi bulunuyor. Oyunda yapmanız gereken canavar kesmek ve eşya toplamak. Bunlardan sıkılırsanız ... Devamını Oku »

Theralon

Theralon, Infernum CryEngine3 oyun motoru ile geliştirilen ve yayınlanan sandbox bir MMORPG oyunudur. Facebook üzeriden oynayabileceğiniz Theralon’da eski dönemlerde geçen bir dönemini ele alıyor ve sizde güçlü bir savaşçıyı yönetiyorsunuz. İlkel silahların kullanıldığı oyunda görev ... Devamını Oku »

ASTA

ASTA, Polygon Games tarafından CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. ASTA, nontarget özelliği ile ön plana çıkıyor. Bu özellik, hedefe kitlenip skil boşaltmak yerine bir çok hedefe aynı anda zarar ... Devamını Oku »

Warface

Warface, yayıncılığını Crytek’in üstlendiği ve yine Crytek firması tarafından CryEngine 3 oyun motoruyla geliştirilen firmanın ilk MMOFPS oyunudur. Warface gelecekte geçiyor. Modern silahlar ve mühimmatlar ile takımınız ile aksiyon dolu mücadelelere girebildiğiniz gibi birbirinden farklı ... Devamını Oku »