OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: EA

EA

Lord Of Ultima

Lord Of Ultima, yayıncılığını EA’in üstlendiği, hiç bir yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz bir oyundur. Savaş strateji konulu Lord Of Ultima’da elinizde bulunan küçük ve mütevazi köy büyütüp metropol yapmaya çalışıyorsunuz. Bunun için çalışıp para ... Devamını Oku »

Need for Speed World Online

Need for Speed World Online, Quicklime Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir MMORG yraış oyunudur. Aynı anda 6 kişinin oynayabildiği ve pistlerin uzunluğu 250 km olan oyunda 29 beceri seçeneği ... Devamını Oku »

BattleForge

BattleForge, Elektronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan kart oyunudur. BattleForge, kart oyunu olduğu için çok sayıda kart seçeneği yer almaktadır. Kartlar Frost, Shadow, Nature ve Fire adında 4 temel güç sınıfı altında toplanmaktadır. Size ait ... Devamını Oku »

Battlefield Play4Free

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan Battlefield Play4Free bir MMOFPS oyunudur. Battlefield Play4Free‘de bulunan yüksek grafikler, gerçek ses efektleri(patlama, mermi ve insan sesleri), silahlar,tanklar, helikopter ve jetler nedeniyle savaş ortamında gibi hissedecek ve heyecan dolu anlar yaşayacaksınız. ... Devamını Oku »

Command & Conquer Tiberium Alliances

Electronic Arts’a (EA) tarafından geliştirilen Play4Free’nin yayınladığı Command & Conquer Tiberium Alliances,bir (MMORTS) oyunudur. Oyunu yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Command & Conquer Tiberium Alliances’te yapmanız gereken enerji kaynaklarını ele geçirmek için var gücünüzle savaşmak. Sahip ... Devamını Oku »