OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Gamefirst

Gamefİrst

Super MNC

Super MNC, Gamefirst tarafından yayınlanan Uber Enteirnament tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen bir MMOTPS oyunudur. Super MNC’de level sistemi kullanılıyor ve yok ettiğiniz her rakip ve galip geldiğiniz maçların sonucunda kazandığınız tecrübe puanlarıyla seviyenizi ... Devamını Oku »

Taikodom Living Universe

Taikodom Living Universe, Hoplon Infotainment tarafından yayınlanan ve Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen bir oyundur. Bilim Kurgu temalı oyunda Consortium ve Renegades adında iki düşman klanın savaşlarını konu alıyor. Uzayın derinliklerinde geçen Taikodom Living ... Devamını Oku »

Fallen Earth

Yayıncılığını GamersFirst’ün yaptığı  ücretsiz (free2play) MMORPG oyunudur. Fallen Earth’e başlamadan önce size sunulan 6 hizipten birini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra oyundaki geliştirilmiş ustalık sistemi ile kendi aracınızı yapıyorsunuz. Ele geçirdiğiniz köyler kasabalar sayesinde puanlarınızı yükseltebiliyorsunuz. ... Devamını Oku »

APB Reloaded

APB Reloaded, yayıncılığın Gamersfirst’ün üstlendiği  RPG özellikleriyle desteklenmiş bir MMOTPS oyunudur. APB Reloaded’e bir şehirde geçen savaşları konu alıyor. Sizde bu şehirde  criminal ya da b enforcer gibi iki gruptan birini seçip oyuna başlayabilirsiniz.Aksiyon savaş heyecan ... Devamını Oku »