OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Games Campus

Games Campus

Legend of Edda

Legend of Edda, yayıncılığını Games Campus’ün üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Anime görsellere sahip olan Legend of Edda’da Warrior, Archer, Wizard, Assassin, Cleric ve Swordsman adında kendilerine has yetenekleri ve özellikleri bulunan 6 tane sınıf bulunmaktadır. ... Devamını Oku »

Drift City

Drift City, Npluto Game tarafından GameBryo oyun motoru ile geliştirildi. GamesCampus tarafından yayınlanan bir MMORPG yarış oyunudur. Tüm dünyada çok sayıda oyuncuya sahip Drift City’de araba yarışına katılıyorsunuz. Yarışlarda kazandığınız arabanızı modifiye edebilir hızını artırabilirsiniz. ... Devamını Oku »

RF Online

RF Online, yayıncılığını Games Campus’ın üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Üç ırkın savaşını konu alan RF Online’da olabildiğince çabuk güçlenmeli ve yenilmemelisiniz. Savunma ve saldırı amaçlı kullanabileceğiniz materyal ve madenler bulunmaktadır. Kendi madeninizi korumak oldukça zordur ... Devamını Oku »

9Dragons

9Dragons, yayıncılığını Games Campus’ün üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Dövüşü konu alan 9Dragons Çin’in Ming hanedanlığı dönemindeki dövüş sanatlarını ele alıyor.Kung Fu ve 200’ün üzerinde silah seçeneği sayesinde rakibinizi kolaylıkla yenebilirsiniz.Hem eğitim alıp hem de savaştığınız ... Devamını Oku »