OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Gametürk

Gametürk

Guns and Robots

Guns and Robots, yayıncılığını Gametürk’ün yapacağı bir MMOTPS oyunudur. Robotunuzu tasarlayarak adım attığınız Guns and Robots’da robotun kol, kafa gibi araçlarını kullanarak farklı hale getirebilirsiniz. Robotunuzun özelliklerini test edebilir ve düşmanlarınıza karşı kullanabilirsiniz. Guns and ... Devamını Oku »

Antin Quntin

Antin Quntin, yayıncılığını GameTürk’ü üstlendiği keyifli bir MMOFPS oyunudur. Çılgın karakterlerden oluşan oyunda Joker, Rocco, Ciciş, Soteci, Dozer ve Sayko savaşlara renk katıyor. Eğlenceli çizimleri farklı oyun modları ve devasa haritalarıyla Antin Quntin yakında sizlerle. ... Devamını Oku »

Cabal Online

Cabal Online, yayıncılığını Games-Masters’in üstlediği ve ESTsoft tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Savaş sistemi, 3D grafikleri ve hızlı oyun temposu olan Cabal Online’da Warrior, Blader, Wizard, Force Archer, Force Shielder ve Force Blader olmak üzere ... Devamını Oku »

Araf Online

Araf Online, yayıncılığını GameTürk’ün üstlendiği HD görüntü kalitesine sahip bir MMORPG oyunudur. Savaşçı, büyücü, şifacı ve ruhban isimli 4 farklı sınıfa sahip Araf Online’da zengin bir pet sistemi yer almaktadır. 10. seviyeden sonra petleriniz sizinle ... Devamını Oku »

Jadde

Jadde, yayıncılığını GameTürk’ün üstlendiği Snail Games tarafından geliştirilen bir online dans oyunudur. Jadde’de oyuna belirlenen bir şarkı eşliğinde yön ve boşluk tuşlarını kullanarak başlıyorsunuz. Jadde kapsamlı karakter yapılandırma özelliği ile ön plana çıkıyor. Oyunda bulunan, ... Devamını Oku »

Sudden Attack

GameTürk’ün yayıncılığını yaptığı GameHi tarafından da Lithtech Jupiter oyun motoruyla geliştirilen Sudden Attack bir MMOFPS oyunudur. Oyunda, Kırmızı (Tanzirilian Alliance) ve Mavi (UGPF) adında iki takım yer almaktadır. Aynı zamanda 10 tane oyun modu ve bu modlara özel ... Devamını Oku »