OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: gPotato

gPotato

Sevencore

Sevencore, gPotato tarafından yayınlanan Noria oyun stüdyosu tarafından da geliştirilen ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Fantastik ve teknolojinin hakim olduğu kıyamet sonrasını konu alan Sevencore’de zengin bir binek sistemi yer alıyor. Oyunda bulunan ırk ve sınıfların ... Devamını Oku »

Age of Wulin

Age of Wulin, yayıncılığını gPotato’nun üstlendiği ve Snail Games tarafından geliştirilen dövüş sanatlarının işlendiği bir MMORPG oyunudur. Uzak Doğu’nun dövüşlerini konu alan Age of Wulin’de iyi, kötü ve tarafsız olmak üzere 3 bölüme ayrılan 8 ... Devamını Oku »

Flyff

Flyff, Gala Lab tarafından geliştirilen ve gPotato tarafından yayınlanan anime çizimlere sahip bir MMORPG oyunudur. 4 mevsimi bir arada yaşayıp hissedebileceğiniz Flyff’te 5 farklı sınıf bulunuyor ve seviyeler yükseldikçe sınıflarda değişim yapabiliyorsunuz. Oyunda bir büyücü ... Devamını Oku »

Dragonica

Dragonica, gPotato tarafından yayınlanan, Gravity Games’in geliştirdiği anime görsellere sahip bir MMORPG oyunudur. Human ve Drakan adında 2 ırkın bulunduğu oyunda alanlarında uzmanlaşmış 4 sınıf bulunuyor.Oyunda bulunan kombo sistemi ile doğru kullanmanız sonucu tecrübe puanları ... Devamını Oku »

Rappelz

Rappelz, yayıncılığını gPotato’nun üstlendiği Gala Lab tarafından da geliştirilen ücretsiz (free2play) bir MMORPG oyunudur. Rappelz 3 farklı ırkın savaşını konu alıyor.Bu ırkların kendilerine ait meslekleri petleri ve skilleri yer almaktadır. Oyunun en belirgin özelliği ise ... Devamını Oku »