OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Innogames

Innogames

Rising Generals

Rising Generals, InnoGames tarafından geliştirilen savaş, strateji ve aksiyon oyunudur. Ufak bir üste adamlarınızla oyuna başladığınız Rising Generals’ da amaç; büyümek, hükmetmek ve ordunu kumanda etmek. Askerlerinizi stratejik konumlara yerleştirebilir ve düşman yollarını kesebilirsiniz. Diğer ... Devamını Oku »

Klanlar

Klanlar, yayıncılığını Innogames’in yaptığı tarayıcı tabanlı bir oyundur. Bir köy yöneticisi olarak başladığınız Klanlar, Orta çağ döneminden esinlenerek hazırlanmıştır. Köyünüzü geliştirip diğer köylerden daha üstün hale getirdiğiniz Klanlar’da krallık kurmak için köylere savaş açıyorsunuz. Ordunuzu ... Devamını Oku »

Forge of Empires

Forge of Empires, InnoGames tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı strateji ve savaş oyunudur. Bir şehrin imparatoru olarak başladığınız Forge of Empires’te yapmanız gereken kendi şehrinizi ilkel çağdan modern bir çağa ulaştırmaktır. Katıldığınız savaşların size getirisi sınırlarınızın ... Devamını Oku »

Grepolis

Grepolis, InnoGames tarafından yayınlanan ve geliştirilen tarayıcıdan oynayabileceğiniz bir savaş/strateji oyunudur. Antik Yunanda, yunan kahramanların savaşlarını konu alan Grepolis’te size ait olan şehri askeri ve ekonomik olarak geliştirerek büyük şehir haline getirmeye çalışıyorsunuz. Savaşlarda galip ... Devamını Oku »