OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Joy Game

Joy Game

At Zarını Kur Şehrini

At Zarını Kur Şehrini, Joygame tarafından yayınlanan bir MMORTS masa oyunudur. Sevimli çizimlere sahip olan At Zarını Kur Şehrini oyununda farklı karakterler ve çok sayıda kart seçeneği bulunmaktadır. Zarınızı atıp duran noktadan itibaren ilerleyip kutucuklardaki ... Devamını Oku »

Battle of the Immortals Türkiye

Battle of the Immortals Türkiye, yayıncılığını Joy Game’in üstlendiği ve Perfect World tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Norveç ve Çin mitolojisini konu olarak ele alan Battle of the Immortals Türkiye’de navigasyon sistemi sayesinde görev yerinize ... Devamını Oku »

Kehanet Online

Kehanet Online Joy Game tarafından yayınlanan anime tarzında bir MMORPG oyunudur. Sihirli Anahtarlar İnsan, Luluanta, Vata, Naiti ve Delfis olmak üzere 5 farklı ırk ve bu ırklara ait 32 farklı sınıfın bulunduğu Kehanet Online’da zindnları, ... Devamını Oku »

Divine Soul Türkiye

Divine Soul Türkiye yayıncılığını Joy Game’in üstlendiği MMORPG oyunudur. Divine Soul‘da Fighter, Mage, Priest ve Slasher isminde 4 benzersiz sınıf bulunmaktadır. Action Fighting türünde olan Divine Soul Türkiye’de combo sistemi ile doğru vuruşlar sergilediğinizde rakibinizi ... Devamını Oku »

CengizHan 2

CengizHan 2, yayıncılığını Joy Game’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. CengizHan’ın hikayesini konu alan CengizHan 2’de moğol, rus, ve türk olmak üzere 4 ırk ve bu ırklara ait 12 sınıf yer almaktadır.Akıcı bir oyananbilirliğe sahip CengizHan ... Devamını Oku »

ZombiRock

ZombiRock, yayıncılığını Joygame’in üstlendiği bir MMOTPS oyunudur. Zombiler ve askerlerin savaşlarını konu alan ZombiRock’ta rakibinizi yok etmek için çelik yumruklar, elektro gitarla saldırabilirsiniz. Çok korkunç görünsede komik ve eğlenceli bir yapıya sahip olan ZombiRock grafik ... Devamını Oku »