OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Joygame

Joygame

Kara Taht

Kara Taht, Joygame tarafından yayınlanan bir savaş-strateji oyunudur. MMORPG unsurlara sahip olan Kara Taht’da rakip düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Bu savaş esnasında yanınızda savaşması için bir ordu hazırlıyorsunuz. Orduyu bir eğitimden geçirip savaşlara katılıyorsunuz. Savaşta daha ... Devamını Oku »

Rakion

Rakion, yayıncılığını Joygame’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Aksiyon dolu savaşları ve heyecan verici dövüşleri ile Rakion’da sıkılmadan oynayabileceksiniz. Bir ordunun komutanı olarak başlıyorsunuz ve orduyu geliştirip eğitimlerden geçirerek savaşlara hazırlıyorsunuz. Yaratıkları kesip öldürdüğünüzde dilerseniz eski ... Devamını Oku »

Goley

Goley, yayıncılığını Joygame’in üstlendiği ve Netmarble’nin geliştirdiği tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz bir futbol MMO oyunudur. Sevimli çizimlere sahip olan Goley’de kendinizi geliştirip bir takım kurmaya çalışıyorsunuz. Takımınıza ait olan futbolcuları geliştirerek rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz. ... Devamını Oku »

MStar Online

MStar Online, Joygame tarafından yayınlanan Nurien Software tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen bir dans oyunudur. Karakterinizi kendinizin tasarlayabileceği MStar Online’da karakterinizi ten, saç, göz, gibi özelliklerini değiştirebilir ve en moda kıyafet ayakkabı ile ... Devamını Oku »

World of Battles (WOB)

World of Battles (WOB), Joygame tarafından yayınlanan strateji MMORTS oyunudur. İyiler, kötüler, vahşiler diye 3 farklı ittifakın bulunduğu World of Battles (WOB)’de 8 farklı ırk bulunuyor. Oyunda sekiz ordu kurabilir ve bu ordularla macera dolu ... Devamını Oku »

S2 Son Silah

S2: Son Silah, yayıncılığını Joygame’in üstlendiği türkçe bir MMOFPS oyunudur.Çok seçenekli silahları, ilginç kostümleri modifiye edilebilir ürünleri yüksek grafikleri, gerçek ses efektleri ve taktiksel ve stratejik haritaları ile eşsiz bir aksiyona hazır olun. Oyunda yer ... Devamını Oku »

Wolfteam

Wolfteam'e kaydolup kurtadamlar ile insanların savaşına katılın. Wolfteam'i ücretsiz oynamak için hemen sitemizden kayıt olup indirebilirsiniz. Devamını Oku »