OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Kabam

Kabam

The Godfather

Kabam Game tarafından yayınlanan tarayıcı üzerinden oynanan bir oyundur. Savaş ve srateji konulu oyunda, Newyork gibi büyük bir şehirde mafya ailelerinin savaşını konu alıyor. Bu aileler, Barzini, Cuneo, Stracci, Corleone ve Tattaglia adında ailelerdir. Bu ... Devamını Oku »

Wartune

Wartune, yayıncılığını Kabam’ın yaptığı tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Facebook ile bağlanabildiğiniz Wartune’de bir ordunun komutanı olarak oyuna adım atıyorsunuz. İnsanlık adına savaşıyor ve savaşları durdurmaya çalışıyorsunuz. Kendine has özellikleri ve yetenekleri bulunan 7 tane ... Devamını Oku »

Realm of the Mad God

Realm of the Mad God, Wild Shadow Studios tarafından geliştirilen, yayıncılığını Kabam’ın üstlendiği tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. 11 tane karakterin yer aldığı Çılgın Tanrı’nın Diyarı’nda görevleri yerine getirdikçe karakterlerinizin kilitleri açılacaktır. Çevrenizde bulunan tavuk, ... Devamını Oku »

Dungeon Overlord

Dungeon Overlord, Night Owl Games tarafından geliştirilen ve Kabam Game tarafından da yayınlanan bir MMORTS oyunudur. 2011’de çıkış yapan Dungeon Overlord çok sayıda oyuncuya sahiptir. Dungeon Overlord, Facebook’ta FarmVilleden sonra en çok oynanan bir oyundur. ... Devamını Oku »

EdgeWorld

EdgeWorld, Kabam tarafından geliştirilen bir MMO uzay oyunudur. Avrupa ve Türkiye’de çok sayıda oyuncuya sahip EdgeWorld’da uzayın derinliklerinde uzay üssü kurmaya çalışıyorsunuz. İmparatorluğunuz için çok çalışmalı ve rakip üslere saldırılar yapmalısınız. Yok ettiğiniz üsler sayesinde ... Devamını Oku »

Dragon Of Atlantis

Dragon Of Atlantis, Kabam Game tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORTS oyunudur. RTS oyunlarının en iyi örneklerinden biridir. Kullanıcı sayısı Avrupa ile aynı seviyeye gelen Dragon of Atlantis’de imparatorluğunuzun temelini atıyorsunuz. Çevrenizde bulunan odun, altın ... Devamını Oku »