OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Kart

Kart

Kings and Legends

GameSpree tarafından yayınlanan Kings and Legends, tarayıcı tabanlı bir oyundur. Kart çerçevesinde hazırlanmış olan Kings and Legends’de rakibinizi elinizde bulunnan kartlar ile yok edebilirsiniz. Yok ettiğiniz düşman kadar yeni ve daha çok özelliğe sahip olan ... Devamını Oku »

Duel of Champions

Ubisoft tarafından yayınlanan bir online kart oyunu olan Duel of Champions, MMORTS oyunudur. 250 adet kartın yer aldığı Duel of Champions’da rakibinizin elindeki kartlara göre kendinize stratejik bir yol çizip kart seçimi ve dizimi yapıyorsunuz.Haven, ... Devamını Oku »

Tyrant

Tyrant, yayıncılığını Kongregate’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir kart oyunudur. Bilim kurgu temalı Tyrant’da 10!dan fazla seçebileceğiniz kart bulunmaktadır. İyi bir strateji uygulayıp rakibinizin güç seviyesine göre kart seçimi yapıyorsunuz. Cyrus ve Whisper komutanlarından birini seçerek ... Devamını Oku »

BattleForge

BattleForge, Elektronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan kart oyunudur. BattleForge, kart oyunu olduğu için çok sayıda kart seçeneği yer almaktadır. Kartlar Frost, Shadow, Nature ve Fire adında 4 temel güç sınıfı altında toplanmaktadır. Size ait ... Devamını Oku »

Urban Rivals

Urban Rivals, Boostr tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı flash koleksiyon kart oyunudur. Hiçbir yükleme yapamadan başladığınız Urban Rivals’ta kayıt olduktan sonra oyunu oynamanız için 8 kart veriliyor.Elinizde bulunan karakterleri dövüştürerek sahip oldukları özellikleri artırıyorsunuz.Kazandığınız puanlarla ek ... Devamını Oku »

Eredan ITCG

Eredan ITCG; Feerik Games tarafından yayınlanan flash tabanlı, manga çizimlere sahip, karikatür tadında keyifli bir online kart oyunudur. Eredan ITCG’ye bir rehber ile başlıyorsunuz. Rehberin size verdiği kart ile düellolara katılıp rakibinizle savaşıyorsunuz elde ettiğiniz ... Devamını Oku »