OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Korsan

Korsan

OPiece

OPiece, 337 Inc tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı korsan oyunudur. Karakterinizle beraber hazineye ulaşmak için denizlere açılıyorsunuz. Karşınıza çıkan korsanlarla mücadele ediyorsunuz. Oyunda ilerde geminizin ekibini kurabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. 6 farklı karakter olan Savaşçı, müzisyen, ... Devamını Oku »

Pirates of Tortuga 2

Pirates of Tortuga 2, yayıncılığını Playnik’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Pirates of Tortuga 2’ye bir korsan olarak adım atıyor ve güçlü bir donanma kurup yerleşim alanlarına sahip olmaya çalışıyorsunuz. Gemide bulunan malzemeleri adaya taşıyarak ... Devamını Oku »

Seafight

Seafight, yayıncılığını Bigpoint’in yaptığı tarayıcı tabanlı savaş oyunudur. İçinde bulunduğunuz geminin kaptan ve mürettebatı korsanlar tarafından öldürülür ve siz de tek başınıza o koca gemide yalnız kalırsınız. Artık gemi sizin ve siz de okyanusta hayatta ... Devamını Oku »

Son Korsan

Son Korsan, Consala tarafından yayınlanan başarılı bir flash tabanlı savaş/strateji tarayıcı oyunudur. Son Korsan’a bir geminin kaptanı olarak adım atıyorsunuz. Bu gemi ile saldırılar yaparak seviyenizi yükseltebilir ve ganimetler elde edebilirsiniz.Demir büyük gülle ile düşmanlarını ... Devamını Oku »

Pockie Pirates

Pockie Pirates, yayıncılığını Game321’in üstlendiği NGames tarafından geliştirilen bir tarayıcı oyunudur. Pockie Pirates’te 4 tane sınıf bulunmaktadır. Bu sınıfların her birinde 2 karakter seçme hakkı vardır.Sınıflar; Doctor,Swordsman,Sniper,Navigator. Sınıfları seçtikten sonra kendi geminizin kaptanı olarak oyuna ... Devamını Oku »

Gameglobe

Gameglobe, Bigpoint tarafından yayınlanan Square Enix tarafından geliştirilen tarayıcı tabanlı bir oyundur. Gameglobe’de ırk ve sınıf seçimi yapmadan karakterinizin cinsiyetini seçerek oyuna adım atıyorsunuz. Korsanların ele geçirdiği bir adada hapsedilmiş bir karakter olarak devam ediyorsunuz. ... Devamını Oku »

Pirate Storm

Pirate Storm, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Pirate Storm’a bir geminin kaptanı olarak adım atıyorsunuz. Karşınıza çıkan deniz canavarları ve acımasız korsanlarla korkusuzca savaşıyorsunuz. Oyunda öldürdüğünüz her canavar için bir sandık dolusu hazine ... Devamını Oku »