OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Looki Games

Lookİ Games

Empire Universe 3

Empire Universe 3, Looki Games tarafından yayımlanan strateji ve savaş oyunudur. Tarayıcı üzerinden oynanan Empire Universe 3 uzayda geçmektedir. Uzay gemi kaptanı olarak istediğiniz gezegen üzerinde şehir inşa edebilir ve diğer gezegenlerde koloniler oluşturabilirsiniz. Oyun ... Devamını Oku »

Space Pioneers 2

Space Pioneers 2, yayıncılığını Looki Games’in üstlendiği Space Pioneers 2, tarayıcıdan oynanabilen bir oyundur. Büyük bir uzayda, binlerce gezegenin bulunduğu bir galakside general rolünü üstleniyorsunuz. Generali olduğunuz galaksiyi düşmanlarınızdan koruyorsunuz. Galaksiyi en iyi şekilde geliştirmek ... Devamını Oku »

Vikingler Diyarı

Vikingler Diyarı, Looki Games tarafından yayınlanan ve geliştirilen flash tabanlı tarayıcı oyunudur. Oyuna başlamadan önce karakter sayfasına uğrayıp, karakterinizin her durumunu görebilir ismini ve resmini değiştirebilirsiniz. Daha sonra Yeşil Vadi’deki köye gideceksiniz. Köylülerin ve zengin ... Devamını Oku »

Romadoria

Romadoria, Looki Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir savaş/strateji oyunudur. Antik Roma döneminde geçen ve oranın tarihsel sanatsal yönünü aktaran Romadoria’da 3 aşamalı savaş yaplıyor. bunlar; Meydan savaşı, kale ve kuleler etkilenmeyecek şekilde boş alanda ... Devamını Oku »

Wargame 1942

Wargame 1942, yayıncılığını Looki Games‘in yaptığı en yeni savaş/strateji oyunudur. Wargame 1942 2. Dünya savaşını konu alıyor ve siz de o savaşta bir birliğin üssü olarak oyuna başlıyorsunuz. Wargame 1942’ye başlamadan önce savunma birliğinizi çok ... Devamını Oku »

Desert Operations

Desert Operations Looki Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. Desert Operations’a bir komutan olarak başlıyorsunuz. Komutan olduğunuz için üssünüzü kurup para kazanmak için fabrika inşa ediyorsunuz.Daha da yükselmek için gökdelenler, üniversiteler kurabilirsiniz. Kurduğunuz üniversitede ... Devamını Oku »