OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Mail. Ru

Maİl. Ru

Efsane: Ejderhalar Mirası

Efsane: Ejderhalar Mirası, yayıncılığını Mail. Ru’nın üstlendiği tarayıcı tabanlı savaş oyunudur. Feo dünyasında bulduğunuz Efsane: Ejderhalar Mirası’da Magmarlar ve insanlar adında iki ırk bulunmaktadır. Magmarlar ve İnsanlar arasında uzun senelerdir devam eden bir savaş vardır. ... Devamını Oku »

Juggernaut Online 3D

Juggernaut Online 3D, yayıncılığını Mail.Ru Games’in üstlendiği flash tabanlı 3D bir oyundur. 3 boyutlu dövüş sahnelerinin kullanıldığı Juggernaut Online’da canavarlarla mücadeleye giriyor ve dah bir çok görev almaya başlıyorsunuz. Amacınız dünyayı kurtarmak ve en güçlü ... Devamını Oku »

Riot Zone

Riot Zone, yayıncılığını Mail. Ru’nın üstlendiği tarayıcıdan oynanabilen bir savaş/strateji oyunudur. Mirayna adlı şehri özgürleştirmeyi konu alan oyunda diktatörlere isyanda bulunan iki gruptan birini tercih ediyorsunuz. Bir asker olarak başladığınız Riot Zone’da yerine getirdiğiniz görevler ... Devamını Oku »

Allods Online

Allods Online Mail.ru tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Allods Online’a 6 ırk ve 8 sınıftan birini seçip başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ırk veya sınıfları geliştirebilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz. Oyunda takım halinde Astral adında gemiler inşa ediyorsunuz. İnşa ... Devamını Oku »