OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Açık Beta

Açık Beta

MAT Online

Mission Against Terror (MAT Online),yayıncılığını Suba Games’in yaptığı bir MMOFPS oyunudur. MAT Online dans etme özelliği bulunmaktadır bu özellik sayesinde çevrenizi daha iyi görebilir hem de rakibiniz sizi görmeden siz onu gözetleyebilirsiniz. MAT Online’da çok sayıda ... Devamını Oku »

Blade 9

Blade 9, ArkArena tarafından yayınlanan ve MoreFunPlay’in geliştirdiği bir MMORPG oyunudur. Tanrılara ait olan 9 güçlü silahı ele geçirmek için verilen mücadeleyi konu alan Blade 9’da 9 tane sınıf bulunmaktadır. Tehlikeli bir dünyada silahları ele ... Devamını Oku »

Neverwinter

Neverwinter, yayıncılığını Perfect World’ün üstlendiği ve oyun stüdyosu Cryptic Studios tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Yanardağın patlamasıyla büyük bir afetin içinde bulunan bu Neverwinter şehrinde, karanlık güçlere karşı büyük bir mücadele içerisine giriyorsunuz. Şehrinizin eski ... Devamını Oku »

Lunaria Story

Lunaria Story, R2 Games’in yayıncılığını üstlendiği ve 4399 Studios tarafından geliştirilen tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Lunaria Story’de karakteriniz ile beraber canavarlara karşı mücadele veriyor ve maceralı dünyalar adım atıyorsunuz. Oyunda 3 tane karaketer yer ... Devamını Oku »

Dragon’s Prophet

Dragon’s Prophet, Runewaker Entertainment’in geliştirdiği Ntroy tarafından yayımlanan bir MMORPG oyunudur. Dragon’s Prophet’te ejderha sistemi ile çok sayıda zırha sahip olabilir ve ejderhanın üzerine binerek hem karada hem havada savaşlar yapabilirsiniz. Oyuncu tarafından özelleştirilebilir bir ... Devamını Oku »

Renaissance Heroes

Renaissance Heroes, ChangYou tarafından Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen ve ArkArena’ın yayınladığı bir MMOFPS oyunudur. Gelişmiş ve yeni nesil silahlara sahip Renaissance Heroes’ta o dönemin kostümleri ve ortamı dikkat çekiyor. Oyundaki uçurumlar ve ... Devamını Oku »

Lanista Wars

Lanista Wars, yayıncılığını Dream Harvesters’in yaptığı tarayıcı tabanlı oyunudur. Roma döneminden alınarak hazırlanan oyunda gladyatörlerin savaşlarını konu alıyor. Oyunda gladyatörlerin yöneticisi oluyorsunuz ve onları en iyi şekilde yetiştirerek yönetmeye çalışıyorsunuz. dövüşler sayesinde adınızı duyurabilir ve ... Devamını Oku »

DK Online

DK Online, Aeria Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. 4 farklı sınıf ve 4 tane ırkın bulunduğu DK Online’da 2 tane sınıftan birini tercih edebiliyorsunuz. Pet ve binek sistemi sayesinde gitmek istediğiniz bölgeye ... Devamını Oku »

Truva Online

Truva Online, Mayn Games tarafından yayınlanan Alt1Games tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Truva Online’da Yunanlılar ve Truvalılar adında iki ırk bulunmaktadır. Yunan Mitolojisi ile yola çıkıldığından ilginç yaratıklar görmek de mümkün olabiliyor. Kaliteli grafikleri PvP ... Devamını Oku »

Warframe

Warframe yayıncılığı ve yapımcılığı Digital Extremes tarafından üstlenilen bilim-kurgu temalı ücretsiz (free2play) MMOTPS oyunudur. Warframe,güneş sistemindeki gemilerde geçiyor ve siz de takımınız ile birlikte savaşıyorsunuz. 3 farklı ırkın bulunduğu oyunda farklı yeteneklere sahip 10 farklı ... Devamını Oku »

Andromeda 5

Andromeda 5, XS Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan tarayıcı tabanlı bir oyundur. Andromeda 5 ile uzayın derinliklerine gitmeye hazır olun. Oyuna bir uzay gemisinin pilotu olarak adım atıyorsunuz. PvP ve PvE savaşlarına katılarak korkusuzca savaşıyorsunuz. ... Devamını Oku »