OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Aeria Games

Aerİa Games

Aura Kingdom

Aura Kingdom, yayıncılığını Aeria Games’in üstlendiği anime tarzı grafiklere sahip bir MMORPG oyunudur. Zengin haritalara sahip olan Aura Kingdom’da 8 tane karakter bulunmaktadır. B Yakın dövüş, uzak dövüş, büyü, şifa gibi bir çok yönden geliştirebildiğini ... Devamını Oku »

Lime Odyssey

Lime Odyssey, yayıncılığını Aeria Games’in yaptığı ve Sirius Entertainment tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Anime çizimlere sahip olan Lime Odyssey’de Humans, Turga ve Murins adında 3 farklı ırk yer almaktadır. Fantastik ögelerle hazırlanmış olan Lime ... Devamını Oku »

Grand Fantasia

Grand Fantasia, Aeria Games’in yayınladığı bir MMORPG oyunudur. Fighter, Hunter, Acolyte ve Spellcaster adında 4 tane sınıftan birini seçip oyuna adım atıyorsunuz. Oyunda bulunan ham maddeleri işletip zırh silah gibi savaş araçları üretebiliyorsunuz. Size verilen ... Devamını Oku »

Starlight Story

Aeria Games’in yayınladığı Starlight Story, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Karakter sisteminin zengin olduğu Starlight Story’de Starlight Story’de, Apprentice, Duelist, Magus, Rogue ve Squire 5 tane seçebileceğiniz sınıf yer almaktadır. Bu sınıfların kendilerine ait yetenekleri ... Devamını Oku »

Runes of Magic

Runes of Magic, yayıncılığını Aeria Games’in üstlendiği Türkçe arayüze sahip bir MMORPG oyunudur. PvP savaşları ile dikkat çeken Runes of Magic’te efsanevi savaşçıların dünyasından tutun büyü ve gizemli yaratıklara kadar her şeyi görmeniz mümkün. Oyunda ... Devamını Oku »

Alliance of Valiant Arms (A.V.A.)

Alliance of Valiant Arms (A.V.A.), yayıncılığını Aeria Games’in üstlendiği Red Duck tarafından Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen taktiksel MMOFPS oyunudur. EU ve NRF adında iki düşman cephenin bulunduğu Alliance of Valiant Arms (A.V.A.)’da ... Devamını Oku »

Eden Eternal

Eden Eternal, X-Legend tarafıdan geliştirilen Aeria Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu fantastik bir MMORPG oyunudur. 5 farklı ırkın ve 17 tane sınıfın bulunduğu Eden Eternal’da size sunulan iki daldan birine dahil olarak oyuna başlıyorsunuz. Diğer ... Devamını Oku »

DK Online

DK Online, Aeria Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. 4 farklı sınıf ve 4 tane ırkın bulunduğu DK Online’da 2 tane sınıftan birini tercih edebiliyorsunuz. Pet ve binek sistemi sayesinde gitmek istediğiniz bölgeye ... Devamını Oku »

Soldier Front

Soldier Front, Aeria Games’in yayınladığı Dragonfly tarafından geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Oyunda bir kuvvetin uzmanı oluyorsunuz. Toplam 12 tane kuvvetin yer aldığı oyunda her kuvvetin farklı uzmanlık alanı bulunmaktadır. Çok fazla harita seçeneğinin yer aldığı ... Devamını Oku »

Born to Fire

Born to Fire, Aeria Games tarafından yayınlanan Funtree CXG Engine oyun motoru ile geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Born to Fire çok sayıda oyun modu ve zengin harita seçeneği ile oyun sevenlerin beğenisine sunuldu. OYUN KAPANMIŞTIR Devamını Oku »

Shaiya

Shaiya, yayıncılığını Aeria Games’in üstlendiği ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Shaiya Türkçe olarak yayın vermektedir. Shaiya fantastik temalı bir oyundur. Oyunda bulunan binekler sayesinde gitmek istediğiniz bölgeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uçsuz bucaksız haritaları görsel efektlerle süslenmiş skillerle Shaiya oyun ... Devamını Oku »