OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Bigpoint

Bİgpoİnt

Drakensang Online

Drakensang Online, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği RPG özellikli 3 boyutlu tarayıcı oyunudur. Drakensang Online’da Büyücü ve Savaşçı olmak üzere iki tane sınıf bulunmaktadır. Canavarlarla savaştığınız Drakensang Online’da verilen görevleri yerine getirip silah ve malzeme kazanabiliyorsunuz. NPC’lerden ... Devamını Oku »

DarkOrbit

DarkOrbit, Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. DarkOrbit’e uzayın derinliklerinde bir şirketin sahibi olarak başlıyorsunuz.Uzayın hakimiyetini ele geçirmek için var gücünüzle savaşıyorsunuz. Oyunda ham maddeleri ele geçirip seviyenizi yükseltip size ait olan starjeti geliştirip ... Devamını Oku »

Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği bir MMORTS oyunudur. Orta çağ zamanında imparatorluk için verilen mücadeleyi konu olarak ele alan Stronghold Kingdoms’da lider olmak için mücadeleye başlıyorsunuz. Strateji ağırlıklı Stronghold Kingdoms’da köyünüzü inşa edip, yeni binalar ... Devamını Oku »

Dino Storm

Dino Storm, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir macera-savaş oyunudur. Dinoville adında bir kasabada geçen Dino Storm’de bir dinazor ve lazer silah ile oyuna adım atıyorsunuz. Bu kasaba adına verilen görevleri yerine getirerek ilerliyorsunuz. Yerine ... Devamını Oku »

FantasyRama

FantasyRama, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Büyük bir ormanda büyülü bir dünyaya adım atıyorsunuz. Bir kahraman olarak adım attığınız FantasyRama’da küçük bir peri size ne yapacağınız gösterecektir. Aldığınız kısa bir eğitimden sonra krallığı ... Devamını Oku »

Steel Legions

Steel Legions, Bigpoint’in yayınladığı hiç bir yükleme yapmadan tarayıcıdan oynayabildiğiniz bir oyundur. Steel Legions’da bir takım kurup oyuna başlayabilir veya tek başınıza oynayabilirsiniz. Kendi tankınızı geliştirip önünüze çıkan rakip tankları yok etmeye çalışıyorsunuz. Çok sayıda ... Devamını Oku »

Striker Superstars

Striker Superstars, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği online bir futbol oyunudur. Tarayıcı tabanlı Striker Superstars’da zengin bir karakter yapılandırma sistemine sahip. Elinizde bulunan futbolcuyu geliştirerek maçlara katılıyorsunuz. Maç sonucu kazandığınız paralarla karakteriniz için daha iyi formalar alabilir ... Devamını Oku »

Arenas Of Glory

Arenas Of Glory, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Bir gladyatör olarak adım attığınız Arenas Of Glory’de 1700 kişilik bir klandan birine dahil olup çalışmalara başlıyorsunuz. Büyük bir arenada kaplanlarla aslanlarla savaşıyorsunuz. Çok sayıda ... Devamını Oku »

Power Soccer

Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz Power Soccer bir futbol oyunudur. Spor dünyası Power Soccer ile artık tarayıcınızda. Yeni ve acemi bir takımın yöneticiliğiyle başladığınız Power Soccer’da takımı iyi çalıştırıp büyük maçlar için hazırlanıyorsunuz. Takımı ... Devamını Oku »

Merc Elite

Merc Elite, yayıncılığını ve geliştiriciliğini Bigpoint’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Merc Elite’de bir komutan olarak başlıyorsunuz. Çok sayıda göreve katılmış tecrübeli askerlerden oluşan bir ordunun komutanı olarak başladığınız oyunda, casus olarak düşman birliklerini içten ... Devamını Oku »

War Of Titans

War Of Titans, Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş strateji oyunudur. Bir gladyatör yöneticisi olarak başladığınız War Of Titans’ta gladyatörünüzü silah ve zırhlarla donatmalısınız. Güçlendirmek için çalıştırmalı ve arenaya götürmelisiniz. Arenaya hazırlanan rakip düşmanlarınıza karşı ... Devamını Oku »