OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Bilim Kurgu

Bİlİm Kurgu

Empire Universe 3

Empire Universe 3, Looki Games tarafından yayımlanan strateji ve savaş oyunudur. Tarayıcı üzerinden oynanan Empire Universe 3 uzayda geçmektedir. Uzay gemi kaptanı olarak istediğiniz gezegen üzerinde şehir inşa edebilir ve diğer gezegenlerde koloniler oluşturabilirsiniz. Oyun ... Devamını Oku »

DarkOrbit

DarkOrbit, Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. DarkOrbit’e uzayın derinliklerinde bir şirketin sahibi olarak başlıyorsunuz.Uzayın hakimiyetini ele geçirmek için var gücünüzle savaşıyorsunuz. Oyunda ham maddeleri ele geçirip seviyenizi yükseltip size ait olan starjeti geliştirip ... Devamını Oku »

LucidStar

LucidStar, yayıncılığını Big Mage’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Uzayın uçsuz bucaksız bölgesinde geçen LucidStar’da kendi uzay geminizle oyuna adım atıyorsunuz. Bilim kurgu temalı oyunda, yapay zekaya karşı büyük bir mücadeleye giriyorsunuz. Oyunun ilk başlarında ... Devamını Oku »

Star Conflict

Star Conflict, yayıncılığını Gaijin’in üstlendiği bilim kurgu temalı bir MMOTPS oyunudur. Fantastik ögelere sahip olan Star Conflict galaksiler arası savaşı konu alıyor. Karakterinizi geliştirip zorlu savaşlara katılıyorsunuz. Star Conflict’de 3 tane oluşum bulunmaktadır bu oluşumlar; ... Devamını Oku »

Tribes

Hi-Rez Stüdyosu tarafından yayınlanan ve Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Tribes, bir MMOFPS oyunudur. Jetpack, uçan kaykay gibi hava hava araçları ile savaşa katıldığınız Tribes’de kara araçlarını da özgürce kullanabiliyorsunuz. Savaşlara katılarak karakterinizi geliştirdiğiniz Tribes’de ... Devamını Oku »

Line of Defense

Line of Defense, yayıncılığını ve geliştiriciliğini 3000AD’ın üstlendiği bir MMOFPS oyunudur. Bilim kurgu temalı Line of Defense’de iki tane ırkın yıllardır süre gelen savaşını konu olarak ele almaktadır. Lyrius adında bir gezegende geçen Line of ... Devamını Oku »

Planet Calypso

Planet Calypso, yayıncılığını Mindark’ın üstlendiği ve Entropia tarafından geliştirilen 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. Bilim kurgu temalı Planet Calypso’da gezegenleri ele geçirmeye çalışan bir sömürgeci olarak oyuna adım atıyorsunuz. Hunting, Mining ve Crafting gibi meslek ... Devamını Oku »

Tyrant

Tyrant, yayıncılığını Kongregate’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir kart oyunudur. Bilim kurgu temalı Tyrant’da 10!dan fazla seçebileceğiniz kart bulunmaktadır. İyi bir strateji uygulayıp rakibinizin güç seviyesine göre kart seçimi yapıyorsunuz. Cyrus ve Whisper komutanlarından birini seçerek ... Devamını Oku »

Freefall Tournament

Freefall Tournament, yayıncılığını Free Range’nin yaptığı ve geliştirdiği tarayıcı tabanlı bir MMOTPS oyunudur. Bilim Kurgu bir yapıya sahip olan Freefall Tournament, 3D görsellere sahip bir oyundur. Gunner, Tank, Scout, Tech ve Blazer adında 5 karakterin ... Devamını Oku »

Firefall

Firefall, Red 5 Sütdyosu tarafından yayınlanan ve geliştirilen MMOFPS aksiyon ve savaş oyunudur. Choosen adında kötülükler sahibi bir karakterin dünyayı ele geçirme serüvenini ve onunla mücadele edenlerin savaşını konu alan Firefall’da aksiyon sizi hiç bırakmayacak. ... Devamını Oku »

MoonLightOnline

MoonLightOnline, IGG Game tarafından geliştirilen vampir temalı tarayıcı tabanlı bir Browser oyunudur. Avrupa ve Türkiye’de çok sayıda oyuncuya sahip olan MoonLightOnline’da açık dünya denilen yerde yaratıklarla svaşıyorsunuz. Yok ettiğiniz her yaratık için tecrübe puanı kazanıyorsunuz ... Devamını Oku »