OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Client

Clİent

League of Legends (LoL) Türkiye

League of Legends (LoL) Türkiye, yayıncılığını Riot Games’in üstlendiği bir MMORTS oyunudur. League of Legends (LoL) Türkiye, 90 tane kahramanın bulunduğu 3 sınıf yer almaktadır. Bunlar; Tank (Defans), DPS (Damage Per Second – Savaşçı) ve ... Devamını Oku »

Lost Saga

Lost Saga

Türkçe dil desteğiyle yayına başlayan Lost Saga onlarca farklı savaşçı seçeneğiyle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Lost Saga da kılıçlarınızla rakibinizi doğrayabilir veya silahlarınızla düşmanlarınızı delik deşik edebilirsiniz. Devamını Oku »

Legend of Fighters

Legend of Fighters

Legend of Fighters (LoF) Türkçe ve ücretsiz MMO dövüş ve MMORPG oyunudur. Legend of Fighters kayıt işlemini tamamladıktan sonra sitemizden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Devamını Oku »

S.K.I.L.L. Special Force 2

S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge tarafından yayınlanan ve Dragonfly tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Gameforge’in ilk FPS oyunu olan S.K.I.L.L. Special Force 2’de çok sayıda oyun modu bulunmaktadır. Hayatta kalma, ... Devamını Oku »

Knight Online

Knight Online, Noah System ve MGame tarafınfan geliştirilen bir MMORPG oyunudur. El Morad, Karus adında iki ırkın yer aldığı ve 7 tane karakterin bulunduğu Knight Online’da PvP heyecanını dorukta yaşayabilirsiniz. Her iki ırktan birini seçip ... Devamını Oku »

World of Tanks

World of Tanks, yayıncılığını Wargamming.Net’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. World of Tanks,2.dünya savaşını konu alıyor. Oyunda kullanılan tanklar gerçeğe bağlı kalarak hazırlanmıştır. Tankların zırh kalınlıkları,namluları, ek silahları vs birçok özelliği ile sizi savaş ortamında hissettirecektir.Oyunda ... Devamını Oku »

Metin2

Metin2, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Metin2’de savaşa sürüklenmiş bir dünyada kendi krallığınızı kurarak halkınızı bu kötü gelecekten korumaya çalışıyorsunuz. Oyunda dövüş sanatı öğrenebilir, şatonun lordu olup kendi surlarınızı inşa edip savaşlara katılabilirsiniz. Heyecan ... Devamını Oku »

MAT Online

Mission Against Terror (MAT Online),yayıncılığını Suba Games’in yaptığı bir MMOFPS oyunudur. MAT Online dans etme özelliği bulunmaktadır bu özellik sayesinde çevrenizi daha iyi görebilir hem de rakibiniz sizi görmeden siz onu gözetleyebilirsiniz. MAT Online’da çok sayıda ... Devamını Oku »

Minimum

Minimum, yayıncılığını TimeGate Studios’un yapacağı ve aynı zamanda geliştirdiği bir MMOTPS oyunudur. Halen geliştirme sürecinde olan Minimum, efsanevi bir kurguya bağlı olarak hazırlanıyor. Kaliteli grafiklere sahip olan Minimum’da çok çeşitli haritalar yer alıyor. Arkadaşlarınızı toplayıp ... Devamını Oku »

La Tale

Actoz Soft’un yayınladığı ve OGPlanet’in geliştirdiği La Tale bir MMORPG oyunudur. Hareketli grafiklere sahip olan La Tale’de zengin ve kapsamlı bir karakter geliştirme sistemine sahip. 50. seviyeye ulaştığınızda seçebileceğiniz 5 karakter bulunmaktadır. Bunlar Warrior, Knight, ... Devamını Oku »

Blade 9

Blade 9, ArkArena tarafından yayınlanan ve MoreFunPlay’in geliştirdiği bir MMORPG oyunudur. Tanrılara ait olan 9 güçlü silahı ele geçirmek için verilen mücadeleyi konu alan Blade 9’da 9 tane sınıf bulunmaktadır. Tehlikeli bir dünyada silahları ele ... Devamını Oku »