OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Flash

Flash

Stardoll

Stardoll, arkadaşlıklar kurabileceğiniz eğlenceli bir bebek giydirme oyunudur. Yayımcılığını Piczo’nun yaptığı Stardoll’da tarzınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Her bebeğin kendine özgü aksesuarları ve gardırobu mevcut. Seçtiğiniz bebeğinizin dışında tasarlayabileceğiniz bir oda, size özel bir sayfa ve ... Devamını Oku »

Drakensang Online

Drakensang Online, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği RPG özellikli 3 boyutlu tarayıcı oyunudur. Drakensang Online’da Büyücü ve Savaşçı olmak üzere iki tane sınıf bulunmaktadır. Canavarlarla savaştığınız Drakensang Online’da verilen görevleri yerine getirip silah ve malzeme kazanabiliyorsunuz. NPC’lerden ... Devamını Oku »

DarkOrbit

DarkOrbit, Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. DarkOrbit’e uzayın derinliklerinde bir şirketin sahibi olarak başlıyorsunuz.Uzayın hakimiyetini ele geçirmek için var gücünüzle savaşıyorsunuz. Oyunda ham maddeleri ele geçirip seviyenizi yükseltip size ait olan starjeti geliştirip ... Devamını Oku »

Evony

Evony, yayıncılığını kendi adını taşıyan Evony’nin üstlendiği ve geliştirdiği tarayıcı tabanlı bir MMORTS oyunudur. Ortaçağ döneminden esinlenerek hazırlanan Evony’de köyünüzü stratejik yolları takip ederek geliştirmeye başlıyorsunuz. İyi bir teknoloji araştırması yapıp saldırı birimleri inşa ediyorsunuz. ... Devamını Oku »

Free Aqua Zoo

Upjers tarafından yayınlanan Free Aqua Zoo tarayıcıdan oynanabilen bir oyundur. Küçük bir akvaryum sahibi olduğunuz Free Aqua Zoo’da akvaryum için kollarınızı sıvıyorsunuz. Önce akvaryumu temizliyorsunuz. Ama temizlik yapmanız için önce para kazanmalısınız o nedenle nehre ... Devamını Oku »

Power Soccer

Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz Power Soccer bir futbol oyunudur. Spor dünyası Power Soccer ile artık tarayıcınızda. Yeni ve acemi bir takımın yöneticiliğiyle başladığınız Power Soccer’da takımı iyi çalıştırıp büyük maçlar için hazırlanıyorsunuz. Takımı ... Devamını Oku »

Bahçıvanlar Diyarı

Bahçıvanlar Diyarı, yayıncılığını Upjers’in üstlendiği bir oyundur. Flash tabanlı, tarayıcı üzerinden oynayabildiğiniz Bahçıvanlar Diyarı’da bahçeniz sizi bekliyor. Kalabalık şehir hayatından sıkıldıysanız Bahçıvanlar Diyarı tam size göre bir oyun. Bahçenizi güzelleştirmek ve geliştirmek sizin elinizde. Müşterilerinizin ... Devamını Oku »

Kapı Hospital

Kapı Hospital, Upjers tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir oyundur. Flash tabanlı Kapı Hospital’da terk edilmiş ve iflas etmiş bir hastaneyi tekrar eski ihtişamına ulaştırmak için çalışıyorsunuz. Hastane uzun süredir kullanılmadığından aletler eskimiş olmalı. Yeni aletler ... Devamını Oku »

Shakes & Fidget (SFgame)

Shakes & Fidget (SFgame), yayıncılığını SFgame’in üstlendiği flash tabanlı bir oyundur. İnsan, elf, cüce, cin, ork, kara elf ve gülyabani halklarından birini tercih ederek oyuna başlıyorsunuz. Eğlenceli grafiklerlere sahip olan Shakes & Fidget (SFgame)’de savaşçı, ... Devamını Oku »

Sezar Online

Sezar Online, yayıncılığını 337 Inc’nin üstlendiği tarayıcı tabanlı bir savaş/strateji oyunudur. Küçük bir konsülün rolünü aldığınız Sezar Online’da elinizde bulunan kaynakları doğru bir şekilde kullanmalısınız. Diğer oyuncularla ortak bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda başka bir oyuncunun ... Devamını Oku »

Heroes of Gaia

Heroes of Gaia, yayıncılığını Snail Games’in üstlendiği bir savaş/strateji oyunudur. Oyuna başlamadan önce kahramanınızı oluşturuyorsunuz ve bu maceraya başlıyorsunuz. Erdem ile benzersiz bir savaş sistemine sahip oluyor ve cesaret ile yeni kalelere sahip oluyorsunuz. Efsane ... Devamını Oku »