OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Gameforge

Gameforge

Ikariam

Ikariam, zevkle oynayacağınız tarayıcı tabanlı bir strateji ve savaş oyunudur. Ada üzerinde antik bir köyde oyuna başlıyorsunuz. Köyünüzü geliştirmeniz bulacağınız kaynaklara, saldırılara karşı korunmanız da askerlerinizin yeteneklerine ve savunma gücünüze bağlı. Roma döneminden esinlenilen oyunda ... Devamını Oku »

S.K.I.L.L. Special Force 2

S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge tarafından yayınlanan ve Dragonfly tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Gameforge’in ilk FPS oyunu olan S.K.I.L.L. Special Force 2’de çok sayıda oyun modu bulunmaktadır. Hayatta kalma, ... Devamını Oku »

Metin2

Metin2, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Metin2’de savaşa sürüklenmiş bir dünyada kendi krallığınızı kurarak halkınızı bu kötü gelecekten korumaya çalışıyorsunuz. Oyunda dövüş sanatı öğrenebilir, şatonun lordu olup kendi surlarınızı inşa edip savaşlara katılabilirsiniz. Heyecan ... Devamını Oku »

Goblin Keeper

Goblin Keeper, Gameforge’in yayınladığı, hiçbir yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz, bir savaş/strateji oyunudur. Goblin Keeper’da dünyayı ele geçirmek isteyen bir efendi olarak oyuna başlıyorsunuz. Cehennemde geçen oyunda en baştan bir şehir kurmanız gerekiyor. Cehennemde bulunan koridorun ... Devamını Oku »

Tanoth

Tanoth, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Aris adında bir ülkenin yaratıklardan kurtarma macerasını konu alan oyunda maceraperestlerle birlikte uzun ve korku dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Karakter sayfasından kahramanınızın bünye, zeka gibi kabiliyetlerini ... Devamını Oku »

NosTaLe

NosTaLe, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği heyecanlı bir MMORPG oyunudur. Bir maceracı olarak adım attığınız Nostale’de gelişmiş bir pet sistemine sahip ve bu sayede etrafınızdaki mobları evcilleştirerek pet olarak kullanmanız mümkün. Oyunda 15. seviyeye geldiğinizde tercih etmeniz ... Devamını Oku »

Air Rivals

Air Rivals, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği MasangSoft tarafından geliştirilen 3 boyutlu MMORPG (uçuş/nişan) oyunudur. Gear adlı hava arcının kaptanı olarak adım attığınız Air Rivals’da bu araçlar sayesinde gezegenlerde istediğiniz gibi uçabilir istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. 4 tane ... Devamını Oku »

AION Online

AION Online, NCsoft tarafından CryEngine oyun motoru ile geliştirilen bir MMORPG oyunudur. 4 farklı sınıfın yer aldığı AION Online’da gelişmiş bir karakter yapılandırma sistemi bulunuyor. Oyunda yapmanız gereken canavar kesmek ve eşya toplamak. Bunlardan sıkılırsanız ... Devamını Oku »

4Story

4Story, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği gizemli bir MMORPG oyunudur. Derion ve Valorian adında iki krallığın mücadelesini konu alan 4Story’de geçmişte kalmış efsaneleri gün yüzüne çıkarmak için mücadelenizi ortaya koyabilirsiniz. Tek başınıza vereceğiniz bu mücadelede öncelikle iki ... Devamını Oku »

BiteFight

BiteFight, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği bir tarayıcı oyunudur. Oyuna başlamadan önce temsil etmek istediğiniz ırkı tercih edin ve başlayın. Size verilen görevleri yerine getirdiğinizde karakterinizi geliştirebilirsiniz. Saldırı yeteneklerinizi yükseltmek için tüccarlardan silahlar iksirler kasklar zırhlar almanız ... Devamını Oku »

Wizard101

Wizard101, Gameforge tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Oyuna 7 büyü okulundan birini seçerek büyü öğrencisi olarak başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız kötü niyetli büyücülere engel olmaktır. Büyü öğrenirken bir yandan eğlenceli geçerken bir yandan da esrarengiz dünyaları ... Devamını Oku »