OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: İngilizce

İngİlİzce

S.K.I.L.L. Special Force 2

S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge tarafından yayınlanan ve Dragonfly tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Gameforge’in ilk FPS oyunu olan S.K.I.L.L. Special Force 2’de çok sayıda oyun modu bulunmaktadır. Hayatta kalma, ... Devamını Oku »

Knight Online

Knight Online, Noah System ve MGame tarafınfan geliştirilen bir MMORPG oyunudur. El Morad, Karus adında iki ırkın yer aldığı ve 7 tane karakterin bulunduğu Knight Online’da PvP heyecanını dorukta yaşayabilirsiniz. Her iki ırktan birini seçip ... Devamını Oku »

World of Tanks

World of Tanks, yayıncılığını Wargamming.Net’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. World of Tanks,2.dünya savaşını konu alıyor. Oyunda kullanılan tanklar gerçeğe bağlı kalarak hazırlanmıştır. Tankların zırh kalınlıkları,namluları, ek silahları vs birçok özelliği ile sizi savaş ortamında hissettirecektir.Oyunda ... Devamını Oku »

Arcane Chronicles

Arcane Chronicles, yayıncılığını Nexon’un üstlendiği hiçbir indirme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabile bir MMORPG oyunudur. Arcane Chronicles, Kapsamlı karakter özelleştirme sistemine sahip bir oyundur. Bu sistem sayesinde karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Hem PvP hem de PvE savaşları yapabildiğiniz ... Devamını Oku »

Cyber Monster 2

Game321’in yayınladığı Cyber Monster 2, tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Akıcı ve heyecan dolu bir hikayeye sahip olan Cyber Monster 2, Sevimli çizimleriyle dikkatleri üstüne topluyor. 2 düşman takımın savaşını konu alan Cyber Monster ... Devamını Oku »

Chaos Rage

BGG Point’in yayınladığı Chaos Rage, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Eğitim bölümünden geçerek hızlı bir şekilde eğitim aldığınız Chaos Rage’de 3 tane karakterden birini seçerek oyuna adım atıyorsunuz. Karakterinizin cinsiyetini ister kız ister erkek yapabildiğiniz ... Devamını Oku »

Vast Wars

VatWars.com’un yayınladığı Vast Wars, tarayıcı üzerinden oynanabilen bir Browser oyunudur. Herkesin kendi şehrini kurduğu ve geliştirmeye çalıştığı bir oyun olan Vast Wars’da şehrinizi askeri ve ekonomik yönden geliştiriyorsunuz. Oyunda karakterinizi ister polis isterseniz bir iş ... Devamını Oku »

SD Gundam Capsule Fighter Online

OGPlanet tarafından yayınlanan SD Gundam Capsule Fighter Online bir MMOTPS oyunudur. Şehir yok etme gibi oyun modunun yer aldığı SD Gundam Capsule Fighter Online’da PvP-PvE savaşları yapabilirsiniz. Robotunuzu oluşturup oyuna başlayabilirsiniz. Çok sayıda oyun modunun ... Devamını Oku »

Grand Voyage

Game321 tarafından yayınlanan tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Büyük okyanuslarda bir geminin kaptanı olarak oyuna adım atıyorsunuz. Ganimet elde etmek için okyanusta karşınıza çıkan rakip düşmanlarınızı yok ediyorsunuz. Kazandığınız ganimetle geminizi yenileyebilir ve savaşlar ... Devamını Oku »

Maplestory

Maplestory, Wizet oyun şirketi tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Novice, Fighter, Caster, Bow, Thief ve Pirate adında 6 sınıftan birine dahil olup oyuna adım atıyorsunuz. Savaş için hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra önünüze ... Devamını Oku »

Final Hour: World War 2

ZQ Game tarafından yayınlanan Final Hour: World War 2, tarayıcı tarafından oynanabilen bir savaş/strateji oyunudur. İçinde bulunduğunuz köyü geliştirip bir metropole çevirmeye çalışıyorsunuz. Köyde yeni binalar kuruyorsunuz. Daha çok savaş konulu olduğu için her türlü ... Devamını Oku »