OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Macera

Macera

Mitoloji Online

Mitoloji Online, 37Games tarafından yayımlanan online mecera ve savaş oyunudur. Tarayıcı üzerinden oynayabileyebileceğiniz Mitoloji Online’da tanrıların yardımı ile insan ırkından olan karakterlerinizi geliştirebiliyorsunuz. Karakter grupları arasında Kahin, Şövalye, Avcı, Silahşör ve Büyücü yer almaktadır. Devamını Oku »

Metin2

Metin2, yayıncılığını Gameforge’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Metin2’de savaşa sürüklenmiş bir dünyada kendi krallığınızı kurarak halkınızı bu kötü gelecekten korumaya çalışıyorsunuz. Oyunda dövüş sanatı öğrenebilir, şatonun lordu olup kendi surlarınızı inşa edip savaşlara katılabilirsiniz. Heyecan ... Devamını Oku »

Drakensang Online

Drakensang Online, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği RPG özellikli 3 boyutlu tarayıcı oyunudur. Drakensang Online’da Büyücü ve Savaşçı olmak üzere iki tane sınıf bulunmaktadır. Canavarlarla savaştığınız Drakensang Online’da verilen görevleri yerine getirip silah ve malzeme kazanabiliyorsunuz. NPC’lerden ... Devamını Oku »

Cyber Monster 2

Game321’in yayınladığı Cyber Monster 2, tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Akıcı ve heyecan dolu bir hikayeye sahip olan Cyber Monster 2, Sevimli çizimleriyle dikkatleri üstüne topluyor. 2 düşman takımın savaşını konu alan Cyber Monster ... Devamını Oku »

Aura Kingdom

Aura Kingdom, yayıncılığını Aeria Games’in üstlendiği anime tarzı grafiklere sahip bir MMORPG oyunudur. Zengin haritalara sahip olan Aura Kingdom’da 8 tane karakter bulunmaktadır. B Yakın dövüş, uzak dövüş, büyü, şifa gibi bir çok yönden geliştirebildiğini ... Devamını Oku »

Chaos Rage

BGG Point’in yayınladığı Chaos Rage, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Eğitim bölümünden geçerek hızlı bir şekilde eğitim aldığınız Chaos Rage’de 3 tane karakterden birini seçerek oyuna adım atıyorsunuz. Karakterinizin cinsiyetini ister kız ister erkek yapabildiğiniz ... Devamını Oku »

Rail Nation

Rail Nation, yayıncılığını Travian Games’in yaptığı tarayıcı tabanlı bir oyundur. Strateji ağırlıklı Rail Nation’da ticarete adım atıyırsunuz. Nakliyat işlerine girerek para kazanıyorsunuz. Orada ki tüm işlerden siz sorumlusunuz. Lokomotiflerin bakımı, tamiri, binaların onarılmasına kadar çok ... Devamını Oku »

Grand Voyage

Game321 tarafından yayınlanan tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Büyük okyanuslarda bir geminin kaptanı olarak oyuna adım atıyorsunuz. Ganimet elde etmek için okyanusta karşınıza çıkan rakip düşmanlarınızı yok ediyorsunuz. Kazandığınız ganimetle geminizi yenileyebilir ve savaşlar ... Devamını Oku »

Maplestory

Maplestory, Wizet oyun şirketi tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Novice, Fighter, Caster, Bow, Thief ve Pirate adında 6 sınıftan birine dahil olup oyuna adım atıyorsunuz. Savaş için hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra önünüze ... Devamını Oku »

Rumble Fighter

Rumble Fighter, yayıncılığını OGPlanet’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Anime çizimlere sahip olan Rumble Fighter, çizgi film karakterleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Dövüş sanatları üzerine kurulu olan Rumble Fighter’de 4 tane oyun modu ve 6 tane ... Devamını Oku »

Mu Online

Mu Online, yayıncılığını Webzen’in üstlendiği bir MMORPG oyunudur. Çok sayıda oyuncu kitlesine sahip olan Mu Online, kaliteli efektlere sahiptir. PvP savaşları yapabildiğiniz Mu Online’da canavarlara karşı büyük bir mücadeleye başlıyorsunuz. Kendinizi ve halkınız korumak için ... Devamını Oku »