OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Nexon

Nexon

Lost Saga

Lost Saga

Türkçe dil desteğiyle yayına başlayan Lost Saga onlarca farklı savaşçı seçeneğiyle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Lost Saga da kılıçlarınızla rakibinizi doğrayabilir veya silahlarınızla düşmanlarınızı delik deşik edebilirsiniz. Devamını Oku »

Arcane Chronicles

Arcane Chronicles, yayıncılığını Nexon’un üstlendiği hiçbir indirme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabile bir MMORPG oyunudur. Arcane Chronicles, Kapsamlı karakter özelleştirme sistemine sahip bir oyundur. Bu sistem sayesinde karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Hem PvP hem de PvE savaşları yapabildiğiniz ... Devamını Oku »

Maplestory

Maplestory, Wizet oyun şirketi tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Novice, Fighter, Caster, Bow, Thief ve Pirate adında 6 sınıftan birine dahil olup oyuna adım atıyorsunuz. Savaş için hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra önünüze ... Devamını Oku »

Vindictus

Vindictus, yayıncılığını Nexon’un yaptığı ve devCAT tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Dungeon sistemi ile dikkat çeken Vindictus, Kelt mitolojisinden esinlenerek hazırlanmıştır. ndictus‘ta Lann, Fiona, Evie ve Karok adında 4 farklı karakter yer almaktadır. Oyunda bulunan ... Devamını Oku »

NavyField 2

NavyField 2, yayıncılığını Nexon’un yaptığı ve SD EnterNET tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. NavyField 2, 1. ve 2. Dünya Savaş’ını konu almıştır. 64 kişilik PvP savaşlarını destekleyen oyunda seçebileceğiniz denizaltı, uçak gemisi gibi savaş araçları ... Devamını Oku »

Counter Strike Online

Counter Strike Online yayıncılığını Nexon’un üstlendiği FPS sevenlerin yıllardır oynadığı efsanevi oyunun Counter Strike’ın yeni versiyonudur. Counter Strike Online’nın yeni versiyonunda klasik silahlar, gelişmiş haritalar ve birçok oyun modu bulunuyor. Oyunda bulunan karakterler ile korkusuzca ... Devamını Oku »

Combat Arms

Combat Arms,  Nexon’un yayıncılığını üstlendiği  ve Doobic Studios tarafından da geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Combat Arms, 20. yüzyılın savaşını ele alıyor. Oyunda silahınızı karakterinizi size verilen gözlük, şapka,susturucu gibi malzemlerele özelleştirebilirsiniz. Combat Arms’ta 12 farklı oyun ... Devamını Oku »

War Rock

Nexon’un, yayıncılığını üstlendiği bir MMOFPS oyunudur. War Rock’a başlamadan önce NIU veya Derbaran ordularından birini seçmelisiniz. Daha sonra oyundaki 5 branştan birini seçip oyuna başlıyorsunuz. War Rock’ta kullanılan helikopterler,tanklar jet uçaklar sayesinde kendinizi savaş ortamında hissedeceksiniz. Devamını Oku »