OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Perfect World

Perfect World

Champions Online

Champions Online, yayıncılığını Perfect World’ün üstlendiği ve Cryptic Studios tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Champions Online’da süper kahramanlar ve kötü karakterli savaçıların mücadelesine katılacaksınız. Oyuna başlamadan önce bir karakter seçiyorsunuz. Tercih ettiğiniz karakteri özelleştirebilir dış ... Devamını Oku »

Neverwinter

Neverwinter, yayıncılığını Perfect World’ün üstlendiği ve oyun stüdyosu Cryptic Studios tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Yanardağın patlamasıyla büyük bir afetin içinde bulunan bu Neverwinter şehrinde, karanlık güçlere karşı büyük bir mücadele içerisine giriyorsunuz. Şehrinizin eski ... Devamını Oku »

Rusty Hearts Reborn

Rusty Hearts Reborn ,Stairway Games tarafından geliştirilen ve Perfect World tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. PvP sistemi ile dikkat çeken Rusty Hearts Reborn’da yapmanız gereken zindanlardaki yaratıkları öldürmek. Öldürdüğünüz yaratıklar sayesinde seviye atlayabiliyorsunuz ve karakterinizi ... Devamını Oku »

Forsaken World

Forsaken World, yayıncılığını Perfect World’ün üstlendiği bir MMORPG oyunudur. 5 ırk ve 8 sınıfın yer aldığı Forsaken World’ün kaliteli müzikleri dikkat çekiyor. Farklı bir PvP heyecanı sunan oyunda PvP’nin dışında guild savaşları da yapılabilmektedir. MMORPG ... Devamını Oku »

War of the Immortals

War of the Immortals, Perfect World tarafından geliştirilen ve yayınlanan action MMORPG oyunudur. Harbinger, Berzerker, Champion, Heretic, Magus, Duelist, Enchantress, Ranger ve Slayer olmak üzere benzersiz 9 farklı sınıfın yer aldığı War of the Immortals’da ... Devamını Oku »

Battle of the Immortals Türkiye

Battle of the Immortals Türkiye, yayıncılığını Joy Game’in üstlendiği ve Perfect World tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Norveç ve Çin mitolojisini konu olarak ele alan Battle of the Immortals Türkiye’de navigasyon sistemi sayesinde görev yerinize ... Devamını Oku »

RaiderZ Online

RaiderZ Online, MAEIT tarafından geliştirilen Gameforge ve Perfect World tarafından Avrupa ve Amerika’da yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Oyun Rendel’in gezegeninde doğal afet sonucu çıkan yaratıklarla mücadelesini konu alıyor. Oyundaki göreviniz bu yaratıklarla savaşıp gezegenin eski ... Devamını Oku »

Jade Dynasty

Jade Dynasty, Perfect World tarafından Angelica 3D oyun motoru ile geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Human ve Athan adına iki düşman grubunun savaşlarını konu alan Jade Dynasty’de 7 hanedandan birini seçerek oyuna adım atıyorsunuz. ... Devamını Oku »

Blacklight: Retribution

Zombie Studios tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Blacklight Retribution, Perfect World’ün yayınladığı   bir MMOFPS oyunudur. Ücretsiz olarak yayınlanan   Blacklight: Retribution’da  kaliteli grafikleri ses efektleri ile hizmetinize sunuldu.   Devamını Oku »