OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Sanal Yaşam

Sanal Yaşam

Stardoll

Stardoll, arkadaşlıklar kurabileceğiniz eğlenceli bir bebek giydirme oyunudur. Yayımcılığını Piczo’nun yaptığı Stardoll’da tarzınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Her bebeğin kendine özgü aksesuarları ve gardırobu mevcut. Seçtiğiniz bebeğinizin dışında tasarlayabileceğiniz bir oda, size özel bir sayfa ve ... Devamını Oku »

Rail Nation

Rail Nation, yayıncılığını Travian Games’in yaptığı tarayıcı tabanlı bir oyundur. Strateji ağırlıklı Rail Nation’da ticarete adım atıyırsunuz. Nakliyat işlerine girerek para kazanıyorsunuz. Orada ki tüm işlerden siz sorumlusunuz. Lokomotiflerin bakımı, tamiri, binaların onarılmasına kadar çok ... Devamını Oku »

My Free Farm

My Free Farm, yayıncılığını Upjers’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Online bir çiftlik oyunu olan My Free Farm’de yepyeni bir çiftlik kuruyorsunuz. Çiftlikte tavuklara yem veriyor, keçilere de ot veriyorsunuz. Beslediğiniz hayvanlar için yeni bitkiler ... Devamını Oku »

FantasyRama

FantasyRama, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir oyundur. Büyük bir ormanda büyülü bir dünyaya adım atıyorsunuz. Bir kahraman olarak adım attığınız FantasyRama’da küçük bir peri size ne yapacağınız gösterecektir. Aldığınız kısa bir eğitimden sonra krallığı ... Devamını Oku »

Striker Superstars

Striker Superstars, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği online bir futbol oyunudur. Tarayıcı tabanlı Striker Superstars’da zengin bir karakter yapılandırma sistemine sahip. Elinizde bulunan futbolcuyu geliştirerek maçlara katılıyorsunuz. Maç sonucu kazandığınız paralarla karakteriniz için daha iyi formalar alabilir ... Devamını Oku »

Free Aqua Zoo

Upjers tarafından yayınlanan Free Aqua Zoo tarayıcıdan oynanabilen bir oyundur. Küçük bir akvaryum sahibi olduğunuz Free Aqua Zoo’da akvaryum için kollarınızı sıvıyorsunuz. Önce akvaryumu temizliyorsunuz. Ama temizlik yapmanız için önce para kazanmalısınız o nedenle nehre ... Devamını Oku »

Big Farm

Big Farm, yayıncılığını Goodgames’in üstlendiği tarayıcı tabanlı bir online çiftlik oyunudur. Size ait olan çiftliği baştan inşa etmek için kollarınızı sıvıyorsunuz. Eğlenceli çizimlere sahip olan Big Farm’de tek başınıza görev alabiliyorken grup halinde de çalışabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Bahçıvanlar Diyarı

Bahçıvanlar Diyarı, yayıncılığını Upjers’in üstlendiği bir oyundur. Flash tabanlı, tarayıcı üzerinden oynayabildiğiniz Bahçıvanlar Diyarı’da bahçeniz sizi bekliyor. Kalabalık şehir hayatından sıkıldıysanız Bahçıvanlar Diyarı tam size göre bir oyun. Bahçenizi güzelleştirmek ve geliştirmek sizin elinizde. Müşterilerinizin ... Devamını Oku »

Kapı Hospital

Kapı Hospital, Upjers tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir oyundur. Flash tabanlı Kapı Hospital’da terk edilmiş ve iflas etmiş bir hastaneyi tekrar eski ihtişamına ulaştırmak için çalışıyorsunuz. Hastane uzun süredir kullanılmadığından aletler eskimiş olmalı. Yeni aletler ... Devamını Oku »

Fishao

GamoVation’un yayınladığı Fishao, tarayıcıdan oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Büyük bir balık avına hazırlanmak için, güçlü bir takım kurabilir ve takım halinde balık tutabilirsiniz. Değişik ve özel oltalar kullanıp balık yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda tek başınıza da ... Devamını Oku »