OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Sosyal Oyunlar

Sosyal Oyunlar

Stardoll

Stardoll, arkadaşlıklar kurabileceğiniz eğlenceli bir bebek giydirme oyunudur. Yayımcılığını Piczo’nun yaptığı Stardoll’da tarzınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Her bebeğin kendine özgü aksesuarları ve gardırobu mevcut. Seçtiğiniz bebeğinizin dışında tasarlayabileceğiniz bir oda, size özel bir sayfa ve ... Devamını Oku »

At Zarını Kur Şehrini

At Zarını Kur Şehrini, Joygame tarafından yayınlanan bir MMORTS masa oyunudur. Sevimli çizimlere sahip olan At Zarını Kur Şehrini oyununda farklı karakterler ve çok sayıda kart seçeneği bulunmaktadır. Zarınızı atıp duran noktadan itibaren ilerleyip kutucuklardaki ... Devamını Oku »

Goley

Goley, yayıncılığını Joygame’in üstlendiği ve Netmarble’nin geliştirdiği tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz bir futbol MMO oyunudur. Sevimli çizimlere sahip olan Goley’de kendinizi geliştirip bir takım kurmaya çalışıyorsunuz. Takımınıza ait olan futbolcuları geliştirerek rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz. ... Devamını Oku »

Wonderland Online

Wonderland Online, 337 Inc tarafından yayınlanan ve tarayıcı üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Qisha, Pojun ve Tanlang 3 tane imparatorun dünyaya vermek istedikleri zararı konu alıyor. Bu oyunda siz de güçlü bir savaşçı olarak onlara ... Devamını Oku »

Habbo

Habbo, yayıncılığını Sulake’nin üstlendiği ve Sampo Karjalainen ve Aapo Kyrölä tarafından geliştirilen tarayıcı tabanlı bir sosyal oyundur. Yeni arkadaşlar edinerek adım attığınız Habbo’da partiler düzenleyip arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Size ait olan odanın dekoru ile ilgilenebilir ... Devamını Oku »

Lady Popular

Lady Popular, XS Software tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir oyundur. Oyunda size ait olan leydinizi şekilden şekile koyabilirsiniz. Zengin dış görünümü, farklı saç tasarımları binlerce kıyafet… Hepsini deneyebilirsiniz. Popülerlik yarışmalarına girin ve diğer oyunculara meydan ... Devamını Oku »

Zoo Mumba

Zoo Mumba, Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı hayvanat bahçesi oyunudur. Bir hayvanat bahçesinin yöneticisi olarak adım attığınız oyunda hayvanların yaşam alanları için daha büyük alanlar inşa et ve ziyaretçilerin dikkatini kendi hayvanat bahçene çek. Ziyaretçilerin ... Devamını Oku »

MStar Online

MStar Online, Joygame tarafından yayınlanan Nurien Software tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen bir dans oyunudur. Karakterinizi kendinizin tasarlayabileceği MStar Online’da karakterinizi ten, saç, göz, gibi özelliklerini değiştirebilir ve en moda kıyafet ayakkabı ile ... Devamını Oku »

Skyrama

Skyrama, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. Skyrama’da kendi hava alanınızı kurup her ülkenin durağı olamaya çalışıyorsunuz. Uçakların bakımı ykıtı ile ilgilenip paralar kazanıyor ve yeni birimlerin açılmasına sağlıyorsunuz. Para kazandığınız gibi tecrübe puanı ... Devamını Oku »

My Free Zoo

My Free Zoo, Upjer tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı hayvanat bahçesi yönetme oyunudur. Her yaştan insanın oynayabileceği My Free Zoo’da hayvanat bahçesinin müdürü olarak adım atıyorsunuz. Terk edilmiş bu bahçeyi düzeltmek dekore etmek sizin işiniz. Hayvanat ... Devamını Oku »

Jadde

Jadde, yayıncılığını GameTürk’ün üstlendiği Snail Games tarafından geliştirilen bir online dans oyunudur. Jadde’de oyuna belirlenen bir şarkı eşliğinde yön ve boşluk tuşlarını kullanarak başlıyorsunuz. Jadde kapsamlı karakter yapılandırma özelliği ile ön plana çıkıyor. Oyunda bulunan, ... Devamını Oku »