OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Spor

Spor

Freestyle Futbol

Freestyle Futbol, Nfnity Games tarafından yayımlanan MMOSG türünde bir futbol oyunudur. Türkçe olarak yayına başlayan Freestyle Futbol, Tsubasa’nın seslendirme ekibi ve Ersin Düzen tarafından seslendiriliyor. Karakterlerinizi istediğiniz şekilde özelleştirebilir, takımınızı kurarak dörderli maçlar yapabilirsiniz. Çok ... Devamını Oku »

Striker Superstars

Striker Superstars, yayıncılığını Bigpoint’in üstlendiği online bir futbol oyunudur. Tarayıcı tabanlı Striker Superstars’da zengin bir karakter yapılandırma sistemine sahip. Elinizde bulunan futbolcuyu geliştirerek maçlara katılıyorsunuz. Maç sonucu kazandığınız paralarla karakteriniz için daha iyi formalar alabilir ... Devamını Oku »

Power Soccer

Bigpoint tarafından yayınlanan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz Power Soccer bir futbol oyunudur. Spor dünyası Power Soccer ile artık tarayıcınızda. Yeni ve acemi bir takımın yöneticiliğiyle başladığınız Power Soccer’da takımı iyi çalıştırıp büyük maçlar için hazırlanıyorsunuz. Takımı ... Devamını Oku »

Basket Dudes

Basket Dudes, yayıncılığını ArkArena’nın üstlendiği Unity 3D ile geliştirilen tarayıcı tabanlı bir basketbol oyunudur. İyi maçlar için öncelikle güçlü bir takım kuruyorsunuz. Takımınızı iyi bir eğitimden geçirdikten sonra maceraya başlıyorsunuz. Oyunda bulunan özelleştirme ile kurmuş ... Devamını Oku »

Fishing Hero

Fishing Hero, G4Box tarafından yayınlanan ve Z8Games2in geliştirdiği bir online MMORPG balık tutma oyunudur. Kaliteli grafiklere sahip olan Fishing Hero’da tek veya takım olarak balık tutabilirsiniz. Çok sayıda oyun modu sayesinde diğer balıkçılardan daha çok ... Devamını Oku »

Goley

Goley, yayıncılığını Joygame’in üstlendiği ve Netmarble’nin geliştirdiği tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz bir futbol MMO oyunudur. Sevimli çizimlere sahip olan Goley’de kendinizi geliştirip bir takım kurmaya çalışıyorsunuz. Takımınıza ait olan futbolcuları geliştirerek rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz. ... Devamını Oku »

Auto Club Revolution

Auto Club Revolution, yayıncılığını ve geliştirilmesini Eutechnyx’nin üstlendiği MMORPG türünde tarayıcı tabanlı bir yarış oyunudur. Çok sayıda gerçeğine yakın olarak tasarlanmış markanın bulunduğu Auto Club Revolution’da farklı seçeneklerde araba modelleri yer almaktadır. RA, EX, SC, ... Devamını Oku »

Soccer Star

Soccer Star, yayıncılığını Playa Games’in yaptığı 17 farklı dilde yayınlanan online futbol oyunudur. Karakterinizi seçip, forvet, orta saha, savunma veya kaleci olarak birini seçip oyuna başlıyorsunuz. Karakterinizin daha iyi gelişmesi için bir kulübe yazdırabilir ve ... Devamını Oku »

The Wrestling Game

The Wrestling Game, Browser Games MD tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı 3D MMORPG oyunudur. The Wrestling Game’de yapmanız gereken size ait olan güreşçiyi geliştirmek güç kazandırmak ve arenaya çıkarmaktır. Oyuna başlamadan güreşçinin sınıfını seçiyorsunuz bu sınıflar; ... Devamını Oku »

Goal United 2014

Goalunited 2013, Northworks Software tarafından geliştirilen ve Travian Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı futbol menejerlik oyunudur. Goalunited 2013’te dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncularla mücadele edebilir kendi stadyumunu kurabilirsin. Dilediğin zaman haftalık lig, kupa maçlarını ücretsiz oynayabilir ... Devamını Oku »