OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Etiket Arşivi: Unreal Engine

Unreal Engİne

S.K.I.L.L. Special Force 2

S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge tarafından yayınlanan ve Dragonfly tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Gameforge’in ilk FPS oyunu olan S.K.I.L.L. Special Force 2’de çok sayıda oyun modu bulunmaktadır. Hayatta kalma, ... Devamını Oku »

Tribes

Hi-Rez Stüdyosu tarafından yayınlanan ve Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Tribes, bir MMOFPS oyunudur. Jetpack, uçan kaykay gibi hava hava araçları ile savaşa katıldığınız Tribes’de kara araçlarını da özgürce kullanabiliyorsunuz. Savaşlara katılarak karakterinizi geliştirdiğiniz Tribes’de ... Devamını Oku »

MStar Online

MStar Online, Joygame tarafından yayınlanan Nurien Software tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen bir dans oyunudur. Karakterinizi kendinizin tasarlayabileceği MStar Online’da karakterinizi ten, saç, göz, gibi özelliklerini değiştirebilir ve en moda kıyafet ayakkabı ile ... Devamını Oku »

Alliance of Valiant Arms (A.V.A.)

Alliance of Valiant Arms (A.V.A.), yayıncılığını Aeria Games’in üstlendiği Red Duck tarafından Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen taktiksel MMOFPS oyunudur. EU ve NRF adında iki düşman cephenin bulunduğu Alliance of Valiant Arms (A.V.A.)’da ... Devamını Oku »

Super MNC

Super MNC, Gamefirst tarafından yayınlanan Uber Enteirnament tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen bir MMOTPS oyunudur. Super MNC’de level sistemi kullanılıyor ve yok ettiğiniz her rakip ve galip geldiğiniz maçların sonucunda kazandığınız tecrübe puanlarıyla seviyenizi ... Devamını Oku »

Arctic Combat

Arctic Combat, Webzen tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen taktiksel MMOFPS oyunudur. Arctic Combat, günümüzde olan ABD ve Rusya’nın petrol ve doğal gaz nedeniyle çıkan savaşlarını konu alıyor.Oyunda cephenizi seçip savaşa dahil oluyorsunuz. Oyunda ... Devamını Oku »

Absolute Force Online (AFO)

Absolute Force Online(AFO),yayıncılığını NetDragon’ın yaptığı Çin merkezli oyun stüdyosu TQ Digital tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen MMOFPS oyunudur. Yeraltı örgütü Justice Hand ile askeri örgüt Fallen Angel arasındaki çatışmayı konu alan Absolute Force ... Devamını Oku »

Blacklight: Retribution

Zombie Studios tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Blacklight Retribution, Perfect World’ün yayınladığı   bir MMOFPS oyunudur. Ücretsiz olarak yayınlanan   Blacklight: Retribution’da  kaliteli grafikleri ses efektleri ile hizmetinize sunuldu.   Devamını Oku »

M.A.R.S. Online

Gametolia tarafından yayınlanan Yingpei (Epic Games) şirketi tarafından Unreal 3.5 oyun motoru ile geliştirlen M.A.R.S. Online (MARS Online), AAA reytingine sahip kaliteli bir MMOTPS oyunudur. M.A.R.S. Online‘da zombilere ve mutantlara karşı büyük bir mücadele veriyorsunuz. ... Devamını Oku »