OYUN HABERLERİ
Anasayfa » Oyun Haberleri » Gamesatış Point Blank Online Turnuvası

Gamesatış Point Blank Online Turnuvası

Gamesatış Mayıs Point Blank Online Turnuvası, çok çekişmeli geçecek

Mayıs ayı boyunca Türkiye, Point Blank oynamaya doyacak. Espor organizasyonlarında çığır açan fikirlerle karşımıza çıkan Nfinity Games, bu seferde düzenli olarak her hafta yapılacak Online turnuva aksiyonuyla, ülkenin dört bir yanındaki Point Blank Savaşçılarını, bu kıyasıya çarpışmaya davet ediyor.

Eleme yok, direk aksiyona katıl!

Beklenen ay geldi çattı! Mayıs ayı Point Blank ‘in ayı. Bir seri turnuvanın yapılacağı Mayıs ayında takvim Point Blank ile dolu. Gamesatış’ın sponsorluğunda, Türkiye’nin en büyük Online FPS Turnuvası ve muhteşem bir organizasyon sizleri bekliyor. “Gamesatış Point Blank Online Turnuvası” 24 Mayısta A Grubu turnuvası ile start alacak. Hemen ardından 25 Mayıs B Grubu takip edecek, ve ardından 31 Mayıs ve 1 Haziranda Grup C ve Grup D. Her turnuva kendine ait ödüllere sahip; NG den oyun içi ender ve satın alınamayan silahlara kadar oyuncuların favorisi tüm silahlar ilerleyen aylarda ödüllere eklenecek. Bununla da bitmiyor, her grubun finalisti ikişer takım, toplamda 8 takım Mayıs ayının şampiyonu olmak için birbirleriyle ay sonu finalinde karşılaşacaklar.

Gamesatış Point Blank Online Turnuvası

19 Mayıs ve 2. Uluslar Şampiyonası

Point Blank Türkiye’nin esporcuları, spor bayramında sahne alıyor. 23 Nisan’da birincisi düzenlenen, Uluslar Şampiyonası, diğer adıyla “3 Ülke 1 Turnuva’nın” ikincisi yine bir milli bayramda; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda, kutlama havasında geçecek. Point Blank Türkiye’nin oynandığı kardeş ülkeler Türkiye, Azerbaycan ve yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Kesimi’nde gerçekleşecek olan eş zamanlı 3 Turnuvanın ardından ülke temsilcileri seçilecek. Ardından ülke temsilcileri birbirleri arasında kıyasıya bir kapışmaya girişecekler ve bu milli mücadeleden galip gelmeye çalışacaklar.

Mayısta aksiyon başkadır

Online turnuvada A Grubunu kazanarak ilk olmaya mı çalışacaksın? Mayıs ayını şampiyon bitirip büyük ödül için mi savaşacaksın? Yoksa ülkeni Uluslar Şampiyonasında temsil edip, milli arenada zaferi mi tadacaksın?

Mayıs ayı senin ayın Point Blank Savaşçısı, turnuvalar seni bekliyor. Tek yapman gereken katılmak. Turnuva ve diğer tüm ödüllü etkinlikler için www.pointblank.com.tr adresini ziyaret edenilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.